bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.

Pagina de start a forumului Angelteam
Angelteam
Putem sluji fãrã iubire, dar nu putem iubi fãrã slujire
Raspunde la subiect
AJUTOR ! ! !
angela b
Nou venit
Nou venit

Data inscrierii: 27/Iul/2006
Mesaje: 3
Raspunde cu citat (quote)
Buna !


Ma numesc Angelica , am 39 de ani si din ianuarie locuiesc in Bucuresti la iubitul meu . As avea nevoie mare de un sfat : de un ajutor din partea voastra , daca binenteles vreti si puteti sa ma ajutati . M-am nascut paralizata de la mijloc in jos, diagnosticul bolii mele este Spina Bifida , Meningocel operat la 9 zile dupa nastere . Merg in carje si ghete ortopedice si binenteles ca nu pot sa merg pe o distanta mai mare decat daca sunt dusa in carucior de invalizi . Problema mea mare incepe de fapt de aici - si anume ca la gamba dreapta am facut o rana urata de la ghetele ortopedice ; o rana cu care trag de mai bine de 20 de ani . Aceasta s-a agravat asa de tare ca am facut osteoporoza , imi curge puroi tot timpul , fac febra , si numai pot sa calc in picior deloc fara sa am dureri foarte mari . Am fost internata la spitalul de orthopedie “Foisorul de foc” si acolo un medic mi-a spus ca trebuie neaparat sa imi amputeze piciorul daca vreau sa o mai pot salva.
Problema cea mai mare este ca o proteza de gamba modulara costa in jur de 2500 de euro , bani pe care eu nu-I am , iar medical nu vrea sa imi amputeze piciorul pana nu am toti banii pentru proteza . Dragii mei , eu nu cunosc in Bucuresti pe nimeni , nu stiu unde sa ma indrept, de la cine sa cer un ajutor , sunt pur si simplu disperata .
Va rog din inima sa ma credeti . Am incercat impreuna cu iubitul meu tot ce am putut , toate usile ne sunt inchise , va rog daca cunoasteti cumva un medic cu sufletul bun sa ma consulte si pe mine , spuneti-mi va rog frumos . Spuneti-mi cum pot sa fac rost de acesti bani care pentru mine sunt foarte multi , eu fiind pensionara de gradul 1 cu drept de handicap , am doar 5 milioane de lei pensie pe luna . In speranta ca strigatul meu plin de durere si disperare va ajunge la sufletul vostru si ma puteti ajuta , eu va multumesc din toata inima . Va trimit si un sait al meu pe care l-am facut in speranta ca voi fi ajutata de cineva . Acolo veti afla mai multe detalii despre mine si aveti adresa unde ma puteti contacta si unde sunt si niste conturi deschise unde pot primii niste banuti . Va rog sa nu treceti nepasatori pe langa durerea si suferinta mea , ajuta-ma sa imi pot recapata piciorul sa pot si eu sa merg macar cu o proteza daca alt fel nu se mai poate . Asi vrea sa va mai spun ca si iubitul meu este paralizat pe partea stanga in urma unui atac cerebral , merge schiopatand si mana stanga abea o poate folosi , asa ca va dati seama ce greu ma impinge in carucior cand trebuie sa merg undeva . Aici ma opresc din povestea grea a vietii mele si astept un sfat , un ajutor din partea voastra . Va multumesc pentru ca ati avut rabdare sa cititi tot si pentru tot ce veti face pentru mine . Dumnezeu sa va binecuvinteze si aveti grija de sanatatea voastra pentru ca sanatatea e comoara cea mai de pret pe care ne-a dat-o Dumnezeu , daca avem sanatate , avem tot ce ne trebuie in viata . Cu stima si respect Angelica , va pup , pa .



Adresa mea de site este :
www. Angelica.cabanova.ro
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
nigno
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: 16/Aug/2005
Mesaje: 78
Raspunde cu citat (quote)
Stimata Angelica.. va rog sa-mi trimiteti adresa d-voastra, iar unul din prietenii sau colaboratorii Angelteam din Bucuresti va merge acasa la dumneavoastra pt a verifica cele prezentate in rugamintea pe care o faceti. Daca totul se va dovedi adevarat, vom duce mai departe apelul d-voastra cu credinta ca Dumnezeu va gasi pe cineva care va va putea oferi sprijin.

_________________
Resurse crestine on-line pe www.caleasprecasa.uv.ro ! Visit and... vote it! ;)
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatViziteaza site-ul autoruluiCodul Yahoo MessengerCodul MSN Messenger
Multumesc !
angela b
Nou venit
Nou venit

Data inscrierii: 27/Iul/2006
Mesaje: 3
Raspunde cu citat (quote)
Stimate nigno , multumesc mult pentru raspunsul la mesajul meu . L-am asteptat foarte mult si in sfarsit l-am primit , multumesc din suflet lui Dumnezeu ca nu m-a uitat si ma ajuta cu toata dragostea. Adresa mea este :Sos.Colentina 55,Bloc 83,Sc A ,Ap:37 Sector 2 Bucuresti
Asteptam o vizita din partea dumneastra cu mult drag si veti vedea ca nu v-am mintit cu apsolut nimic . Cu multa stima si respect Angelica . Dumnezeu sa va binecuvinteze !
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
Multumesc !
angela b
Nou venit
Nou venit

Data inscrierii: 27/Iul/2006
Mesaje: 3
Raspunde cu citat (quote)
Am uitat sa va dau si numarul meu de telefon : 0746002585 multumesc inca odata , pa .
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatTrimite un mesaj
AJUTOR ! ! !
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Raspunde la subiect