BluePink BluePink
XHost
Oferim servicii de instalare, configurare si monitorizare servere linux (router, firewall, dns, web, email, baze de date, aplicatii, server de backup, domain controller, share de retea) de la 50 eur / instalare. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Pagina de start a forumului Angelteam
Angelteam
Putem sluji fãrã iubire, dar nu putem iubi fãrã slujire
Raspunde la subiect
problemã cu template-ul
OryNider
Nou venit
Nou venit

Data inscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 2
Locatie: Arad, România
Raspunde cu citat (quote)
Imi place templatul forumului, eu nu am schimbat subSilver la ekklesia.lx.ro, dar nu vã merg toate imaginile în unele pagini, de e.g.
Cod:
/templates/Morpheus/images/lang_romanian/darkblue/post.gif

trebuie sã creaþi un director lang_romanian în Morpheus/images/ ºi sã copiaþi imaginile de la lang_english ba chiar sã le modificaþi sã fie în românã dar nu neapãrat, numa sã nu arate urât.
Mr. Green

_________________
Bodin Florin Ciprian
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatViziteaza site-ul autoruluiCodul Yahoo Messenger
AngelsAdmin
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: 11/Aug/2005
Mesaje: 17
Raspunde cu citat (quote)
Multumesc OryNider. A fost o neatentie din partea noastra. Userele administratorilor au setata limba engleza default, iar noi aproape de fiecare data cand navigam in forum suntem logati, de aceea nu a fost sesizata acea lipsa a imaginilor (care, bineinteles, in limba engleza apar). Deocamdata vor ramane tot in engleza. Sunt convins ca majoritatea vizitatorilor stiu suficienta engleza incat sa poata sa inteleaga ce scrie pe acele butoane. Multumesc inca o data!
<hr width="70">
Asteptam si alte mentionari, sugestii sau propuneri!

_________________
Resurse crestine on-line pe www.caleasprecasa.uv.ro! Visit this site (and vote it ;))!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatViziteaza site-ul autorului
klausz
Nou venit
Nou venit

Data inscrierii: 25/Iul/2006
Mesaje: 1
Raspunde cu citat (quote)
Intereanta alegere de a crea un forum fara un web-site parental, in felul asta fiind foarte greu de a te pozitiona in randul site-urilor crestine. Nu am observat niste cateogrii bine defintie a forumului. Cel mai mult imi place motto-ul forumului: Putem sluji fara iubire, dar nu putem iubi fara slujire.
Nu ma pricep foarte bine, asa ca sfaturile ce le-am prezentat mai sus vin din partea unui neprofesionist.
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatViziteaza site-ul autorului
AngelsAdmin
Site Admin
Site Admin

Data inscrierii: 11/Aug/2005
Mesaje: 17
Raspunde cu citat (quote)
Intr-adevar acest forum nu are un site aflat in acelasi sub-domeniu, dar initial acesta a fost forumul site-ului www.caleasprecasa.uv.ro. Oricum, daca Domnul va vrea, dorim sa facem la aceasta adresa un portal crestin, si atunci lucrurile vor fi mai clare.

Citat:
Nu am observat niste cateogrii bine defintie a forumului

Te rog sa sugerezi, concret, ce am putea face pentru o aranjare mai buna a categoriilor. (multumesc anticipat!)

Citat:
Nu ma pricep foarte bine, asa ca sfaturile ce le-am prezentat mai sus vin din partea unui neprofesionist.

Da-mi voie sa obiectez, forumul pe care-l administrezi tu nu lasa deloc impresia asta zambet

_________________
Resurse crestine on-line pe www.caleasprecasa.uv.ro! Visit this site (and vote it ;))!
Vezi profilul utilizatoruluiTrimite mesaj privatViziteaza site-ul autorului
problemã cu template-ul
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Raspunde la subiect